Ubytovanie v Mesariá

Kompletná ponuka celého ubytovania v Mesariá. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Mesariá, kde nájdeme mestá Perivolos, Pírgos, Karterados, Megalokhórion a Fira.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

1. Nefeli Traditional Cave House 

Foto: Nefeli Traditional Cave House
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
91 %

Offering a barbecue, Nefeli Traditional Cave House is set in Mesaria, 10 km from Oía. Fira is 3 km away. The accommodation is air conditioned and has a flat-screen TV. Some units include a terrace and/or patio.


2. Santorini Med Homes 

Izieb: 3
Hodnotenie hostí
88 %


3. Altera Pars Suites 

Izieb: 14
Hodnotenie hostí
94 %


4. Emmantina 

Foto: Emmantina
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
92 %

Emmantina offers accommodation in Mesaria. Each room at this bed and breakfast is air conditioned and is equipped with a flat-screen TV. Certain units have a seating area for your convenience. Enjoy a cup of tea while looking out at the sea or garden.


5. Jb Villa 

Foto: Jb Villa
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Featuring a terrace and a seasonal outdoor hot tub, Jb Villa is a villa, set in Mesaria, just a 7-minute walk to the village centre. The property is 9 km from Oía and boasts views of the sea. Free WiFi is provided throughout the property.


6. Villa Danezis 

Foto: Villa Danezis
Izieb: 10
Hodnotenie hostí
88 %

Vila Danezis ponúka klimatizované izby spolu s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkoviskom. Každá izba má súkromný balkón a niektoré ponúkajú výhľad na západ slnka. Mesto Fira je vzdialené 3 km.

Izby

Jednolôžková izba
osoba35 - 35 EUR za noc
Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami
osoby40 - 45 EUR za noc
Trojlôžková izba
osoby45 - 45 EUR za noc

7. Le Blanc Suite 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: